נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ בכל עת!

כספים

ניהול כספים הוא מונח שמשמעותו היא אחריות כוללת לכל ההיבטים הפיננסיים של העסק. הוא מתחיל בתכנון פיננסי מקיף הכולל הבנה של יכולות ומגבלות וחשיבה על מקורות מימון וגיוס הון וממשיך לניהול ובקרה של תקציב, ניהול וניתוח תקציב המזומנים, צפי תזרים מזומנים ועוד. ניהול כספים מכיל גם את האחריות לשירותי חשבות ושירותי הנהלת חשבונות.

לעסקים קטנים, אין בדרך כלל תקציב וגם אין היקף פעילות מספק כדי לאייש מנהל כספים במשרה מלאה. לכן, עסקים קטנים רבים מצפים שמנהל החשבונות שלהם יעשה את ניהול הכספים עבורם, וזו טעות, לעיתים חמורה, מכיוון שאין למנהלי חשבונות את ההכשרה המקצועית לכך.

זהו ניהול לא נכון ולא יעיל של כוח אדם, שמבזבז זמן ומשאבים ואף צפוי לגרום לעסק נזקים.

החלופה המומלצת לעסקים קטנים ובינוניים

החלופה המומלצת לעסקים קטנים ובינוניים היא ניהול כספים במיקור חוץ שמאפשרת לעסק לקבל ניהול כספים בהתאמה לצרכיו על ידי העסקת מנהל כספים באופן חלקי – כך, עסק בכל גודל ובכל תקציב יכול להבטיח לעצמו חוסן פיננסי ולהקטין את הסיכון העסקי.

גיוס הון

צמיחה עסקית מהירה היא אינטרס משותף

BizSimple עוזרת לעסקים לגייס הון ממשקיעים שרוצים לראות הבנה עסקית מעמיקה באמצעות תכנון עסקי-פיננסי מפורט ואמין הכולל תחזיות עתידיות אודות הרווח והנזילות הצפויים של העסק.

אולם, גיוס הון הוא תחום בעל מומחיות עסקית ולא רק פיננסית ויש לו מאפיינים ייחודיים, בפרט בעת הקמה של עסק. לכן, בנינו שירות מותאם עבור גיוס הון המשלב רואי חשבון בעלי ניסיון פיננסי ועסקי בבניית תכניות עסקיות ועורכי דין שמתמחים במבנים עסקיים ובחוזי מייסדים ועוזרים במשא ומתן עם משקיעים על מנת לספק הגנה משפטית ותנאי גיוס אופטימליים לבעל העסק.

גיוס הלוואות

מהון חוזר
ועד השקעות

BizSimple עוזרת לעסקים לגייס הון ממשקיעים שרוצים לראות הבנה עסקית מעמיקה באמצעות תכנון עסקי-פיננסי מפורט ואמין הכולל תחזיות עתידיות אודות הרווח והנזילות הצפויים של העסק.

אולם, גיוס הון הוא תחום בעל מומחיות עסקית ולא רק פיננסית ויש לו מאפיינים ייחודיים, בפרט בעת הקמה של עסק.

לכן, בנינו שירות מותאם עבור גיוס הון המשלב רואי חשבון בעלי ניסיון פיננסי ועסקי בבניית תכניות עסקיות ועורכי דין שמתמחים במבנים עסקיים ובחוזי מייסדים ועוזרים במשא ומתן עם משקיעים על מנת לספק הגנה משפטית ותנאי גיוס אופטימליים לבעל העסק.

ניהול תקציב

לשחק לפי הכללים, להבין את המתרחש בזמן אמת

תקציב הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר לניהול של עסק ועדיין בעלי עסקים רבים בישראל מתנהלים ללא מסגרת תקציב מוגדרת.

מצב זה מקשה על תהליכי הבנה ולמידה, על יכולת המעקב והבקרה אחר המצב הפיננסי של העסק וכמובן על תכנון מהלכים עסקיים ומניעה של קבלת החלטות שגויות.

רואי החשבון של BizSimple מסייעים לעסקים בגיבוש, ניהול ובקרה תקציבית וכך שומרים על עסק בריא וחיוני שיכול לצמוח ולהתפתח.

ניהול תזרים מזומנים
כזה שהבנק שלך אוהב

הגלובאליזציה משפיעה על הדרך בה נעשים עסקים וחברות בצמיחה מחפשות הזדמנויות עסקיות בינלאומיות. כתוצאה מכך, אדם או חברה שהם תושבים של מדינות נוספות או פעילים בהם, נדרשים להתייחסות מיוחדת, מעבר לטיפול הנדרש במסגרת הייעוץ הרגיל למיסוי. סוגיות התכנון, טיפול במחירי העברה ומניעת כפל מס משתנים בין מדינה למדינה ומתעדכנים כל הזמן ולכן תחום המיסוי הבינ”ל דורש מומחיות רבה ומגוונת.

לרשת מקובל מאוד כיום שהתוכנה להנהלת חשבונות מייצאת את הנתונים לאקסל או לתוכנה לניהול תזרים מזומנים ובהם אפשר לנהל דו”ח צפי תזרים מזומנים. ישנן מספר בעיות בשיטה זו של ריבוי מערכות. קודם כל, השיטה מייצרת תקלות רבות ועבודה כפולה ושנית, בגלל שלא כל הנתונים נמצאים במקום אחד, היא גורמת להבנה חלקית של התמונה הפיננסית הכוללת של העסק.

בעזרת מערכת ה-ERP של Saiple רשת BizSimple נותנת את כל המידע כיחידה אחת. כך אנחנו מייעלים את התהליך באופן משמעותי. הנתונים מתעדכנים כל הזמן ללא מגע אדם ומתאפשרת אליהם נגישות מלאה בזמן אמת.

בנוסף, ניתן לעשות ניתוח What if בתוך המערכת. ניהול נכון של צפי תזרים מזומנים הוא קריטי לעסקים, וטכנולוגיה היא שם המשחק. BizSimple רואי חשבון מומחים בתחומי המיסוי והיא תסייע לך בהתאמת מומחה המס הנכון עבורך.

חשבות

מאתגרים את הצוות שלנו כדי שיתן לך ערך

החשב אחראי על מנהלי החשבונות ועל עריכת הדוחות הכספיים. הוא למעשה מנהל את תהליכי העבודה כך שיהיו מותאמים ומדוייקים עבור כל עסק ועל מנת להבטיח דוחות כספיים ברמה הגבוהה ביותר שיספקו למנהלים מידע איכותי. ב-BizSimple הצבנו לחשבים אתגר בעל חשיבות מרובה לתחום הניהול הפיננסי והוא לייצר מידע צופה פני עתיד שנותן לעסקים ערך בזמן אמת.

הנהלת חשבונות

הכל מתחיל כאן

חברי הרשת משתמשים במערכת ה-ERP המתקדמת של Saiple, שמשנה לחלוטין את חוויית המשתמש של מנהלי חשבונות. היא מאפשרת גישה מהירה ונוחה לנתונים, מבצעת פעולות שעד כה בוצעו בצורה ידנית בצורה אוטומטית והיא נגישה וידידותית למנהלים כדי שתהיו מעודכנים באופן בלתי-אמצעי.

בזכות היעילות התפעולית של Saiple מנהלי חשבונות יכולים לעשות פחות עבודה טכנית (כמו הקלדת נתונים למחשב) ויותר עבודת מעקב ובקרה, ובכך לחסוך לכם זמן ועלויות.

ניהול חשבונות מתקדם עוזר לנו לצפות את העתיד ולהקטין לעסקים סיכונים כך שלא משנה באיזה גודל העסק שלכם, עם BizSimple אתם יודעים מה מצב העסק שלכם, בכל מקום ובכל זמן.

חשבות שכר

תגמול עובדים מדוד ומקצועי

חשבות שכר מתקדמת דורשת היכרות מעמיקה עם דיני עבודה, פסיקה, חוקי מס הכנסה וביטוח לאומי ועם הפרקטיקה הניהולית בתחום.

השירות שלנו מבוצע על ידי חשבי שכר מנוסים המטפלים גם במשכורות לעובדים רגילים, עובדי הייטק, לעובדים בחו”ל ומשכורות מורכבות אחרות. בנוסף, BizSimple מקבלת במידת הצורך, תמיכה מקצועית מעו”ד מתחום דיני העבודה.

נשמח לעמוד לשירותך בכל עת!

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

רישום לקבלת תכנים: