נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ בכל עת!

ניהול פיננסי

ניהול פיננסי או ניהול כספים הוא מושג רחב שמשמעותו היא אחריות כוללת לכל הצד הפיננסי של עסק. הוא כולל תכנון, ניהול ובקרה של תקציב (וניתוח הפערים ביניהם), צפי תזרים מזומנים וניתוח בתקציב המזומנים. בשירותי ניהול כספים נכללים לפעמים גם שירותי הנהלת חשבונות וחשבות.

בגלל שמדובר בתפקיד רחב בעסק, כאשר מדובר בעסקים קטנים, בדרך כלל אין תקציב וגם אין היקף פעילות מספק כדי לאייש מנהל כספים במשרה מלאה. עסקים קטנים רבים מצפים שמנהל החשבונות שלהם יעשה את ניהול הכספים עבורם, וזו טעות, מכיוון שאין למנהלי חשבונות את ההכשרה לכך. זהו ניהול לא נכון ולא יעיל של כוח אדם, שמבזבז זמן ומשאבים ואף יכול לגרום לנזקים לעסק.

החלופה המומלצת לעסקים קטנים ובינוניים היא ניהול כספים במיקור חוץ שמאפשר לעסק לקבל רכיבים מסויימים מניהול כספים בהתאמה לצרכיו או להעסיק מנהל כספים באופן חלקי. כך, עסק בכל גודל ובכל תקציב יכול להבטיח לעצמו חוסן פיננסי.

מנהלי הכספים ב-BizSimple משתמשים ב-Saiple שהיא תוכנה מתקדמת לניהול כספים המאפשרת רמה גבוהה של ניהול כספים בפחות זמן ומאמץ.
כמו כן, BizSimple עושה שימוש באיוש אנשי צוות שונים בתחום הפיננסי הממנפים את הטכנולוגיה באמצעות שימוש בשיטות ניהול מתקדמות. צור קשר עם BizSimple ותקבל ניהול כספים ברמה הגבוהה ביותר.

נשמח לעמוד לשירותך בכל עת!

מלא פרטיך וניצור קשר בהקדם:

נושאים נוספים

תזרים מזומנים

תזרים מזומנים מייצג את תנועת הכסף שנכנס ויוצא מהעסק. זו התמונה שמייצגת את הנזילות של העסק. למה זה חשוב? ייתכן

ניהול פיננסי

ניהול פיננסי או ניהול כספים הוא מושג רחב שמשמעותו היא אחריות כוללת לכל הצד הפיננסי של עסק. הוא כולל תכנון,

ניהול תקציב

ניהול תקציב הינו אתגר מסובך לביצוע לכל סדר גודל של חברה, ולמעשה גם למשקי בית פרטיים. כאשר חושבים על ניהול

ניהול תקציב

ניהול תקציב הינו אתגר מסובך לביצוע לכל סדר גודל של חברה, ולמעשה גם למשקי בית פרטיים.כאשר חושבים על ניהול תקציב,

רישום לקבלת תכנים: