נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ בכל עת!

שאלות ותשובות

תשובות לשאלות נפוצות על שיטת הניהול המאובטח

אז איך מתחילים?

השלב הראשון – אבחון

האבחון מתחיל לאחר שהבעלים או המנהלים מבינים שהם צריכים עזרה וחותמים איתנו על הסכם ליווי עסקי. אנו מזהים את החסמים שעומדים בפני הצלחת העסק. ואז, יחד עם המנהלים יוצרים סדר עדיפויות לחשיבות הפיצוח של כל חסם, בהתאם לכאב אותו הם חווים ולהמלצותינו.
כך נוצר השלד הראשוני של תוכנית העבודה. שלב זה מבוצע על ידי סופרוויזור עסקי, שהוא יועץ בכיר מנוסה ועתיר ניסיון והוא אורך 4-8 שבועות, בהתאם לגודל העסק ומורכבותו.

השלב השני – בנייה של תשתית עסקית

אנחנו מתמקדים בבנייה של תוכנית עבודה מפורטת הכוללת יעדים ולוחות זמנים. לשם כך, אנחנו מפרסמים מכרז פנימי / חיצוני לשם איתור ואבחון טאלנטים כמועמדים. התוכנית מגובשת ע"י צוות יועצים בשיתוף עם המנהלים ועוברת לביצוע לאחר אישורה ולאחר בחירה של הטאלנטים המתאימים על ידי מנהלי העסק.
שלב זה אורך כ-6 שבועות והוא מתחיל במהלכו של השלב הראשון, בשאיפה לסיים את שניהם תוך חודשיים. התהליך מניע שינויים מהותיים במהלך העסקי ולפיכך המעורבות והשילוב של הצוות הקיים חשובים. הם חייבים להבין איך השינוי מיטיב עימם, איך הוא מייצר להם סביבת עבודה טובה יותר, עוזר להם להתמודד עם התחרות ואיך הוא גורם להם להרגיש טוב יותר עם עצמם.

השלב השלישי – ביצוע ובקרה ביצוע

ביצוע – הטאלנטים עובדים בהתאם לתוכנית העבודה, תוך תיאום מלא עם כל הגורמים הרלוונטים בעסק האורגני ובפיקוח של יועץ מקצועי. מטרתו לוודא שאין פער בין הרצון והביצוע, לתת הכוונות מקצועיות ולבצע הערכה שוטפת של תהליך העבודה.
בקרה – תהליך הבקרה הוא החשוב ביותר ונעשה על ידי אחראי–העל, הביזנס סופרוויזור והצוות שלו. תפקידם לוודא שכל המעורבים בתהליך רואים את תוצאותיו, וגם את הבעיות והכשלים, תוך כדי תנועה ומתייחסים אליהם בעבודתם היומיומית. ככל ומדובר בפערים משמעותיים שאינם סבירים, או לחילופין נוצר רצון להעלות את רף הביצועים, נערכת בחינה מחדש של תוכנית העבודה לשם התאמתה וכך נוצר מעגל מתמיד בין שלב התכנון לשלב הביצוע והבקרה.
שלב זה מחולק לשלבי משנה כשהמטרה הראשונית היא להשיג יעד עסקי נחשק ומשמעותי ב-6 החודשים הראשונים לפעילות, תוך כדי הנחת היסודות לסיסטם העסקי ויישום שיטת הניהול המאובטח.

רישום לקבלת תכנים: