שירותים לרואי חשבון

תן לנו לעזור לך לעשות את זה טוב יותר ובקלות

רואה חשבון, כשפתחת משרד ראיית חשבון עצמאי, ודאי חשבת, שהנה, אתה זוכה להיות אדון לעצמך, שמעכשיו תוכל לנהל את העובדים מתחתיך ולהתמקד במה שחשוב לך באמת – לגדול, ולהוביל את המשרד צעד צעד לקראת הצלחה. אך בפועל, אתה מוצא את עצמך מבזבז זמן ומשאבים רבים על הכשרת עובדים, פיתוח נהלים, חיפוש אחר רעיונות להבאת לקוחות חדשים ו"עבודת ניירת". כך שהזמן היחיד שנותר לך בכדי לחשוב על דרכים ולהפעיל מהלכים להובלת המשרד לצמיחה – זה בערך 5 דקות ביום, או יותר נכון בלילה, לפני שאתה צולל לשינה.

כל זה יכול להיות אחרת!

מערך השירותים החדשני של BizSimple תוכנן בכדי לסייע לך לצמוח.
השירותים של BizSimple מאפשרים לך להאציל סמכויות, לחלק תפקידים לאנשים אחרים, וכך להותיר לך זמן פנוי להתמקד ולהתמחות במה שמעניין אותך וחשוב עבורך – להתקדם לעבר ההצלחה שלך, וליהנות מחדוות עשייה. ככה תוכל ליישם את עקרון הפָארֶטוֹ, לפיו משתלם לך להשקיע 80% מהזמן ב-20% מהפעילות –בזו שהכי משתלמת.

לוקחים אותך קדימה

מערך השירותים של BizSimple הינו מערך מקצועי רחב היקף, המבוסס על מערכות מחשוב חדשניות, המערך מופעל בהדרגתיות ברמה ארצית ומבוסס על פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ייעודיים. מערך שירותים זה מאפשר לך לקבל סביבה מקצועית תומכת ומקיפה ממש כפי שמקבל כל עובד במשרד גדול, מבלי לוותר על יתרון העבודה כעצמאי. ככה תוכל לפתח יתרון אמיתי כרואה חשבון וכמשרד.

כל רואה חשבון עצמאי ברשת, יכול להעסיק עובדים, בין אם שכירים ובין אם פרילאנסרים – לפקח על עבודתם ולנהל אותם באמצעות מערכת ממוחשבת מתקדמת, בצורה מקצועית ונקודתית, וביעילות גבוהה.

השירותים של BizSimple מאפשרים לך:

  • לחלק עבודות לאחרים, ולפקח על רמת הביצוע של כל מטלה, וזאת, באמצעות לחיצה פשוטה על מספר כפתורים.
  • לעבוד ולאפשר לאחרים לעבוד מהבית, חללי עבודה משותפים, או מכל מקום אחר על פי בחירה אישית.
  • לחסוך סכומי כסף משמעותיים – על הוצאות שכירות של משרדים, על מעבר מהעסקת שכירים לניהול פרילאנסרים, על רכישה וניהול של תוכנות ועוד.
  • להתמקד ולהתמקצע בתחומים המעניינים. לשחרר את הטפל ולהתמקד בעיקר.

המהלך של BizSimple שם אותך במעמד יוקרתי ומקל עליך את קבלת ההערכה השמורה למנהלים החזקים והגדולים. מערך השירותים שלנו, מאפשר לכל משתמש, להיות מדויק וענייני בהתנהלות מול העובדים האחרים ולהוצי מעצמו את המיטב.

ככה עובדים היום

הטכנולוגיה המתקדמת של BizSimple מותאמת לעידן התעסוקה החדש – עידן בו אנשים רבים מחליפים את החליפה בג'ינס וחולצה, עוזבים את עבודתם כשכירים, ועוברים לעבור מהבית – או מכל לוקיישן בו הם בוחרים. עידן בו בעל עסק יכול לנהל ולפקח על עובדים בצורה מתקדמת ועניינית, מבלי שהוא חייב לפגוש אותם, או אפילו לדבר איתם – כל התקשורת מתנהלת באמצעות המחשב.

בזכות BizSimple גם משרד רואה חשבון עצמאי, אשר נחשב כמשרד מסורתי, יכול להשתנות, ולהיות מתקדם, חדשני ועכשווי.

היום, כרואה חשבון עצמאי אתה כבר לא צריך להרגיש לבד.
אתה יכול להיות חלק ממשהו גדול, משינוי משמעותי במקצוע, להיות מוערך וליהנות מהעבודה ולא פחות חשוב מכך, להפוך לאטרקטיבי בעיני לקוחות קיימים ופוטנציאליים.

אם גם אתה מרגיש שאתה יכול להציע הרבה יותר, אם גם אתה רוצה להגדיל את ההכנסה שלך ולהיות חלק מרשת תומכת ומעצימה שמספקת לך פתרונות יעילים, צור עימנו קשר בהקדם!

למידע נוסף צור קשר, אנחנו פה בשבילך

טלפון: 077-2011000   שעות מענה 8:30-16:00

למידע נוסף – צור קשר

טלפון     077-2011000
9:00-17:00