קבלנות משנה

שיטת עבודה ותיקה, בפורמט מחודש, שיחבר אותך לעולם התעסוקה החדש

רואה חשבון, כשפתחת משרד ראיית חשבון עצמאי, ודאי חשבת, שהנה, אתה זוכה להיות אדון לעצמך, שמעכשיו תוכל לנהל את העובדים מתחתיך ולהתמקד במה שחשוב לך באמת – לגדול, ולהוביל את המשרד צעד צעד לקראת הצלחה. אך בפועל, אתה מוצא את עצמך מבזבז זמן ומשאבים רבים על הכשרת עובדים, פיתוח נהלים ו"עבודת ניירת". כך שהזמן היחיד שנותר לך בכדי לחשוב על דרכים ולהפעיל מהלכים להובלת המשרד לצמיחה ולחפש רעיונות להבאת לקוחות חדשים – זה בערך 5 דקות ביום, או יותר נכון בלילה, לפני שאתה צולל לשינה. כל זה יכול להיות אחרת!

השירותים של BizSimple מאפשרים לך להאציל סמכויות, לחלק תפקידים לאנשים אחרים, וכך להותיר לך זמן פנוי להתמקד ולהתמחות במה שמעניין אותך וחשוב עבורך. כל רואה חשבון עצמאי ברשת, יכול להעסיק עובדים, בין אם שכירים ובין אם פרילאנסרים – לפקח על עבודתם ולנהל אותם באמצעות מערכת ממוחשבת מתקדמת, בצורה מקצועית וביעילות גבוהה.

הנהלת חשבונות

פתרון שנותן לך שליטה מלאה וראש שקט

זה לא משנה אם אתה מחזיק מנהלי חשבונות במשרדך או שאינך עוסק בהנהלת חשבונות כלל – מצבך יכול להיות טוב יותר. BizSimple נותנת לך פלטפורמה ניהולית וטכנולוגית שבעזרתה אתה יכול להעסיק מנהלי חשבונות בקבלנות משנה בפיקוח הרשת. הטכנולוגיה של Saiple משתמשת באוטומציה ובינה מלאכותית כדי לייעל באופן משמעותי את העבודה של ניהול החשבונות ובכך חוסכת זמן ועלויות, ונותנת לך גמישות בהיקף ההעסקה כדי לאפשר לך להתמקד בתחום המומחיות שלך.

רואי חשבון קטנים עוסקים בגבייה עבור עצמם מכיוון שאין להם צוות או מזכירה, דבר שגוזל זמן ופוגע בדימוי של אותם רואי חשבון. BizSimple מציעה מערך של שירותי גביית כספים המתבססים על הטכנולוגיה של Saiple שמשלבת אוטומציה ובינה מלאכותית. היא מאפשרת גבייה באמצעות אשראי, הוראות קבע ועוד תוך כדי עדכון שוטף של מצב החובות והפעולות שבוצעו, בכל רגע. כך אתה יכול להתייעל בידיעה שתהליכי הגבייה מבוצעים בצורה מקצועית, מדויקת ואמינה ואתה יכול להתמקד בעשייה המקצועית שלך בצורה מכובדת וראויה.

גביית כספים

פתרון יעיל שמביא לצמיחה

ביקורת דוחות כספיים

לחשוב מחוץ לקופסא

ביקורת דוחות כספיים – חוד החנית של מקצוע ראיית החשבון עומד לפני שינוי. מעבר לשחיקה ברווחיות שקיימת בשנים האחרונות, הנגרמת בשל תחרות הולכת ומתגברת, טכנולוגיות חדשות מזעזעות את הקרקע היציבה שעליה עומדים המשרדים הקטנים. טכנולוגיות ביקורת חדשניות מאפשרות רמה מקצועית גבוהה, חסכון בעלויות ומשאבים אנושיים. אולם, החיסרון הגדול שלהן היא העלות הראשונית הכרוכה בפיתוח, שהופכת אותן לרחוקות מהישג ידם של המשרדים הקטנים. המהלך הטכנולוגי של BizSimple נועד להבטיח את חלקם של חברי הרשת בעוגת הביקורת העתידית ולאפשר גמישות וחדשנות בתחום שלמשך תקופה ארוכה "קפא על שמריו". מהלך זה מאפשר לך רואה החשבון להקדים את מועד תחילת הביקורת, לחלק אותה באופן יותר הומוגני על פני השנה ואפילו להעביר חלק ממנה לרו"ח אחר, במיקור חוץ! BizSimple מעמידה לרשותך טכנולוגיות שיהפכו אותך ליותר אטרקטיבי בעיני לקוחות קיימים ופוטנציאליים ויעלה את רמת השירות שהם מקבלים.

ברשת BizSimple תוכל למצוא מומחים ממגוון תחומים בעולם המיסוי, כולל המיסוי הבינ"ל, שיעזרו לך לתת מענה בתחום המיסוי ללקוחות שלך מבלי שתצטרך לנסות ולרכוש את המומחיות הזו בעצמך. כך קבלנות משנה מאפשרת לך להרחיב את מגוון השירותים שלך, תוך שמירה על עיסוקך בתחום המומחיות שלך.

ייעוץ מס ומיסוי בינ"ל

הרחבת שרותים, מבלי לאבד את הראש

למידע נוסף צור קשר, אנחנו פה בשבילך

טלפון: 077-2011000   שעות מענה 8:30-16:00

למידע נוסף – צור קשר

טלפון     077-2011000
9:00-17:00