Saiple מפתחת פתרונות בתחום ה Business Success

שינויים טכנולוגיים הפכו להיות חלק משגרת חיינו. כרואה חשבון, הטכנולוגיה המתקדמת מקיפה אותך ומשמשת אותך בכל תחומי החיים. לאורך השנים התקדמת מפקס למייל וממייל לווטסאפ, לווייז וכך הלאה. עם זאת, כמות השינויים בתחומי הניהול הפיננסי עדיין קטנה באופן משמעותי.

אנחנו ברשת BizSimple מאמינים כי יתרון תחרותי שמאפשר ללקוחות להתפתח בתוך המשרד, לאורך שנים רבות יכול להיות מושג בתקופתנו רק באמצעות טכנולוגיה חדשנית, שיוצרת ללקוחות ערך מוסף. לכן, מעבר לפעילות ברשת מתקדמת שמספקת מגוון שירותים לרואי חשבון, מי שחבר ברשת יכול ליהנות מטכנולוגיות מתקדמות לרואי חשבון.

הליבה הטכנולוגית של BizSimple פותחה על ידי חברת Saiple, שמפתחת פתרונות בתחום ה Business Success לעסקים גדולים. הטכנולוגיה של Saiple הותאמה בעבורנו לעסקים קטנים ובינוניים ומעמידה לרשות החברים ברשת יכולות פיננסיות וניהוליות שפותחו בקפידה לאורך שנים.

Saiple תשמש בעבורך כ"יועץ ממוחשב" לכל דבר ועניין ואתה תוכל ליהנות ממערך התראות מתוכנן ומוקפד, מביצוע של תהליכים אוטומטיים, מקבלת נתונים מדויקים לגבי המצב העסקי הנוכחי והערכות מבוססות לגבי המצב העסקי העתידי. כמו כן, Saiple תסייע לך בהאצלת סמכויות ופיזור הפעילות בין נותני שירותי שונים ומאפשרת לך לבצע מעקב ולקבל נתונים עדכניים בכל זמן, ומכל מקום.

מעבר לכך שהיא מתקדמת מבחינה טכנולוגית, Saiple לוקחת בחשבון את ההתפתחויות הנוכחיות והצפויות בתחום הניהול. הצוות הטכנולוגי של Saiple נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים של טכנולוגיות בינה מלאכותית (AI), טכנולוגיות שיבטיחו שגם בעתיד הרשת שלנו וחבריה יובילו את עתיד רואי החשבון קדימה.

אנו מודעים לכך שלא כולם מרגישים בנוח עם מחשבים ועם השינויים התכופים בטכנולוגיה ובשיטות עבודה חדשות. לכן, יש לנו צוות מיוחד שיעזור לכם להתאים את עצמכם לרוח התקופה. ב-BizSimple נלווה אתכם בתהליך השינוי שהמשרד שלכם או הלקוח שלכם צריך לעבור כדי לדעת איך להשתמש בשירותים ובטכנולוגיות של Saiple באופן מיטבי. מהר מאוד אתם תראו את החיסכון בזמן ובניירת וההתייעלות תהיה כמעט מיידית ולא פחות חשוב מכך, אנחנו מבטיחים לכם הנאה וסיפוק מהמקצוע כפי שלא חוויתם עד היום.

Focal Point

מיקוד עסקי שמביא לתוצאות טובות עבורך

לדעת מה קרה אצל לקוח בשנה שעברה זה קל. לדעת מה יקרה איתו השנה או בעתיד זה כבר יותר מעניין. האבנים הקטנות של המידע שנאספות תוך כדי עבודה שוטפת במערכת Saiple מאפשרות לנו להביט אל עבר ולעמת את התובנות שלנו שלנו עם המציאות כפי שתופס אותה הלקוח. הרדאר שלך ידווח ויתריע לך וללקוחות שלך בזמן אמת ויגרום לך להתערב. 

מערכות לתכנון משאבים נועדו לסייע בניהול עסקים וארגונים תוך כדי תיעוד של המידע הפיננסי והתהליכי בארגון. מערכות אלו מבצעות פעולות רבות מחשבונית דיגיטלית, דרך גבייה בהוראת קבע ועד דוחות פיננסיים. מערכת ה-ERP של Saiple נבנתה כדי לשרת צרכים ניהוליים חדשים, הנובעים מהצורך בתגובה מיידית לאירועים ותהליכים שעלולים להסב נזק לארגון. למעשה, במקום עוד מערכת שעושה את מה שצריך, יש לנו מערכת שעושה את מה שנכון לעשות.

Saiple ERP

פתרון תוכנה מקיף לרואי חשבון

Saiple Reoprt

אותה גברת, אבל אחרת

ביקורת דוחות כספיים דיגיטלית חוסכת זמן, ניירת, מקום אחסון ומאפשרת עבודה יעילה, נוחה ומקצועית יותר שתפנה לך ולצוות שלך 20-30% מהזמן כדי לעסוק בדברים החשובים באמת – ניהול ופיתוח המשרד שלך. חברי BizSimple עושים שימוש במערכת לביקורת דוחות כספיים מתקדמת שפותחה על גבי הטכנולוגיה של Saiple. המערכת יודעת לקלוט נתוני הנהלת חשבונות מכל תוכנה ומאחסנת את הנתונים על גבי ענן. כך הנתונים זמינים מכל מקום ובכל זמן. בעזרת המערכת ניתן: לערוך דוחות כספיים ודיווחים למס הכנסה, להפיק דוחות כספיים, לתכנן לנהל את תוכנת הביקורת, לחלק אותה בין חברי הצוות, לתעד לנהל בירורים, ניירות עבודה לביקורת (כולל טופס 6111), לבצע Drill Down מסעיף מאזן ועד רמת התנועה ועוד.

למידע נוסף צור קשר, אנחנו פה בשבילך

טלפון: 077-2011000   שעות מענה 8:30-16:00

למידע נוסף – צור קשר

טלפון     077-2011000
9:00-17:00