שירותים לעסקים קטנים ובינוניים

שיטות וטכנולוגיות שהיו עד עתה רק לגדולים

היכרות רבת שנים עם בעלי עסקים, בגדלים ומתחומים שונים, מראה שיש משהו משמעותי אחד, חוץ מ"לעשות הרבה כסף", שהם רוצים מאוד.
אנחנו קוראים לזה "לעשות עסקים בראש שקט".

מחקר מעמיק ורב שנים לימד אותנו שכדי שזה יקרה כל בעל עסק בכל גודל חייב שיהיה לצידו רואה חשבון אחד לפחות, "שישמור לו על הגב".

למה רואה חשבון? כי לרואי  את ההכשרה המדוייקת והגבוהה ביותר להיות מנהלים מקצועיים או יועצים / מבקרים.
בנוסף להיותם רואי חשבון מבקרים ויועצים, רואי חשבון רבים מכהנים כמנכ"לים וסמנכ"לי כספים (מס' 2) בחברות וארגונים שונים.

BizSimple הוקמה בעקבות הרצון לתת לעסקים קטנים ובינוניים ערך מוסף, שלא נמצא במשרדים גדולים.

השירותים של BizSimple לעסקים ניתנים באמצעות רואי חשבון חברי הרשת או בפיקוחם.
הצלחנו לייצר לחברי הרשת שלנו יתרון מקצועי בולט ומובהק, המאפשר ללקוחותיהם להתפתח בתוך המשרד, לאורך שנים. יתרון שמאפיל על היתרונות לכאורה שיש למשרדים גדולים.

כשאתה, כעסק מצטרף ל- BizSimple אנו מאפשרים לך התאמה אישית ומקצועית של רואה החשבון ושל המשרד שיטפל בך, זאת בניגוד למצב במשרדים הגדולים בו השותף המטפל והצוות "מונחתים עליך" ולך אין יכולת בחירה. במקביל, הנסיון שלנו מלמד כי בקרב רואי השבון שהם חברי הרשת שלנו, רמת התחלופה של הצוות מתונה יותר מאשר משרדים גדולים שבהם לעיתים מתחלף רפרנט כל שנה.

המציאות העסקית מראה כי משרדים גדולים מתאימים ללקוחות גדולים ויש להם פחות עניין וזמן לקטנים – בינוניים.
המגע האישי האותנטי של רואי החשבון ברשת שלנו, מאפשר תמיכה מיטבית לעסק שלך ויוצר קשר קרוב לרו"ח ברמת שותף שהינו בעל עניין אמיתי בעסק שלך וביצירת מערכת יחסים ארוכת טווח אתך.

במבחן העלות תועלת מתברר כי במשרדים קטנים ישנו ערך גבוה יותר לכסף, זאת מבלי לוותר על שרות מצוין ורמה מקצועית גבוהה. לרואה החשבון במשרד קטן יש חופש פעולה יותר גדול, והוא אינו כבול בכללים נוקשים. כך משרד קטן יכול להתאים לך חבילת שירותים לפי מידותך, ואינך חייב לשלם על חבילות הגדולות ממידות העסק.

BizSimple מבצעת פקוח שוטף על הרמה מקצועית ורמת השרות של חבריה, עורכת להם הכשרות מקצועיות והשתלמויות, ומחברת אותם למאגרי מידע ולחדשנות טכנולוגית שמאפשרת להם להיות הצוות הפיננסי הטוב ביותר לעסקים קטנים ובינוניים.

BizSimple מייצרת לעסקים רשת שלמה של הזדמנויות הפרוסה ברמה ארצית. יש לנו מערך אקטיבי להתאמה של רואי חשבון ללקוחות. אם אתה מחפש רואה חשבון, או מתלבט בהחלפת רואה חשבון – אנחנו הכתובת שלך!

למידע נוסף צור קשר, אנחנו פה בשבילך

טלפון: 077-2011000   שעות מענה 8:30-16:00

למידע נוסף – צור קשר

טלפון     077-2011000
9:00-17:00