ראיית חשבון

שרותים חיונים לכל עסק, בכל גודל, בפורמט חדש

היכרות רבת שנים עם בעלי עסקים, בגדלים ומתחומים שונים, מראה שיש נושא משמעותי אחד שהם רוצים מאוד (חוץ מ"לעשות הרבה כסף"), אנחנו קוראים לזה – "לעשות עסקים בראש שקט". כדי שזה יקרה כל בעל עסק בכל גודל חייב שיהיה לצידו רואה חשבון אחד לפחות, "שישמור לו על הגב". למה רואה חשבון? כי לרואי חשבון יש את ההכשרה המדוייקת והגבוהה ביותר להיות מנהלים מקצועיים, יועצים ומבקרים וזו הסיבה שרואי חשבון רבים מכהנים כמנכ"לים וסמנכ"לי כספים בחברות וארגונים שונים.

ביקורת דוחות כספיים

לחשוב מחוץ לקופסא

ביקורת דוחות כספיים מסורתית היא לב עיסוקו של רואי חשבון. BizSimple לוקחת את תהליך הביקורת צעד אחד קדימה ומפתחת מערכת מתקדמת לביקורת שתייעל תהליכים ותעזור לרואי חשבון לעקוב אחר מצב העסק שלך בזמן אמת (ולא רק בסוף השנה) תוך חיסכון משמעותי בזמן ועלויות עבורך בעל העסק.

ביקורת פנים היא תהליך הכולל בדיקה של כלל התהליכים בארגון ביחס לנהלים, חוקים, כללים מקובלים, טוהר המידות וכן ביחס לתוצאות העסקיות הרצויות. ביקורת זו היא חובה סטטוטורית על פי חוק בחברות וארגונים ציבוריים, אולם יש לה ערך רב לכל ארגון, משום שהיא עוזרת במציאת תקלות ותיקונם. מבקר פנים אינו חייב להיות רואה חשבון, אך לרואה חשבון יש יתרון גדול כמבקר פנים משום שהוא יכול לעשות ביקורת איכותית יותר על כל התהליך הפיננסי של העסק, שאינו נבדק לעומק ברמת הביקורת של הדוחות הכספיים. בנוסף, המעורבות וההיכרות של רואי חשבון עם עסקים ותהליכים, מקנה להם לאורך השנים ניסיון והבנה עמוקה של תהליכים עסקיים גם בתחומים שאינם פיננסיים. ב-BizSimple היקף עבודתו של מבקר הפנים יכול להיות גמיש ומותאם לגודל העסק, כך שכל עסק יכול להרוויח מביקורת פנים ולא רק העסקים הגדולים.

ביקורת פנים

פתרון יעיל שמביא לצמיחה

ייעוץ מס

לשחק לפי הכללים, לשלם פחות מס

ניהול נכון של היבטי המס יכול לחסוך לך הרבה מאוד כסף ולמנוע ממך עגמת נפש. ייעוץ מס יכול להקטין מס, לדחות אותו ולמנוע "תאונות מס" – אירועים בהם משלמים יותר מס מהנדרש בשל חוסר היערכות מתאימה. ייעוץ מס כולל: תכנון מבני, טיפול שוטף באירועי מס, טיפול באירועים מיוחדים והא מתחיל פלפני פתיחה של עסק וממשיך עד לאחר סגירתו. למעשה, גם באירועים יותר יום-יומיים, כמו קניית מכונית, אתה יכול להרוויח מייעוץ מס ולחסוך הוצאות מיותרות. ייעוץ מס הוא כלי שימושי למנהלי עסקים שרשת BizSimple מעמידה לרשותך.

הגלובאליזציה משפיעה על הדרך בה נעשים עסקים וחברות בצמיחה מחפשות הזדמנויות עסקיות בינלאומיות. כתוצאה מכך, אדם או חברה שהם תושבים של מדינות נוספות או פעילים בהם, נדרשים להתייחסות מיוחדת, מעבר לטיפול הנדרש במסגרת הייעוץ הרגיל למיסוי. סוגיות התכנון, טיפול במחירי העברה ומניעת כפל מס משתנים בין מדינה למדינה ומתעדכנים כל הזמן ולכן תחום המיסוי הבינ"ל דורש מומחיות רבה ומגוונת. לרשת BizSimple רואי חשבון מומחים בתחומי המיסוי והיא תסייע לך בהתאמת מומחה המס הנכון עבורך.

מיסוי בינ"ל

זה מתחיל כאשר אתה חושב חו"ל

למידע נוסף צור קשר, אנחנו פה בשבילך

טלפון: 077-2011000   שעות מענה 8:30-16:00

למידע נוסף – צור קשר

טלפון     077-2011000
9:00-17:00