קהילה מקצועית

הזדמנויות חדשות לשיתופי פעולה משתלמים

יש יתרונות רבים לרואי חשבון עצמאים, אך אחד האתגרים הוא העבודה לבד. לפעמים אתה צריך מישהו מקצועי לשאול אותו שאלות, לקבל הכוונה בתחומים שאולי מכירים פחות, ולפעמים רוצים מקום בו אפשר לקבל ידע מקצועי ומעשיר. BizSimple הוקמה כדי לתת לכך מענה. אחת המטרות של BizSimple היא ליצור קהילת ידע של רואי חשבון מתוך תפיסה ששיתוף ידע וכלים יביא להרחבת הידע וניהול נכון יותר של הידע. הרשת מציעה שילוב של גישה למשאבים, מאגר כלים, מאמרים, מכרזים ופרסומים טכניים לצד נטוורקינג, כנסים, השתלמויות וקבוצות דיון בפורומים מקצועיים. ב-BizSimple אתם לא לבד, יש לכם עם מי להתייעץ וממי ללמוד (וגם ללמד!). הצטרפו לקהילת הידע שלנו ותוכלו להרחיב ולדייק את הידע הפרקטי שלכם, להעשיר את עצמכם ולצמוח לכיוונים חדשים.

פורום מקצועי

כשאתה רוצה להתייעץ עם קולגות

רשת BizSimple מהווה פלטפורמה לחבריה לקיום דיונים קבוצתיים בפורומים ייעודיים לכך, שמטרתם לענות על שאלות, לתת טיפים ולנהל שיח מקצועי ומעשיר שייתן מענה לרואי חשבון שרוצים להתייעץ עם מומחים בתחומים פיננסיים שונים.

רשת BizSimple מקיימת כנסים של חברי הרשת (רואי חשבון, בעלי עסקים ומומחים נוספים) בנושאים שונים הרלוונטיים לתחומים של ניהול עסקים, ניהול פיננסי וטכנולוגיה, במטרה להעשיר את חברי הרשת, לקדם נטוורקינג ולבנות קהילה מקצועית חדשה מסוגה.

כנסים

לצאת מהמשרד, לפגוש חברים

השתלמויות

להתמקצע עוד, באופן מעשי

אנחנו מכירים מקרוב את התחושה שלמרות כל הלימודים התיאורטיים וההתמחות עדיין חסר לכם ידע פרקטי או שאתם רוצים להרחיב את מגוון השירותים שלכם. BizSimple מציעה לחברי הרשת מגוון של השתלמויות בתחומים שונים שיסייעו לכם להתמקצע ויאפשרו לכם ליצור הכנסה נוספת. בין ההשתלמויות שלנו: ניהול משרד עצמאי לרואי חשבון, החזרי מס, הנהלת חשבונות, ייעוץ משכנתאות, גיוס הלוואות וגיוס הון, ייעוץ עסקי, ביקורת פנים, מיסים, תקציב ותזרים מזומנים לעסקים.

ביקורת עמיתים לא חייב להיות מנגנון רק של המשרדים הגדולים. BizSimple היא רשת של רואי חשבון מצויינים המציעה לרואי חשבון להיעזר בכלי של ביקורת עמיתים לשם חתירה למצויינות. במקום לקוות לטוב, או לסמוך על עצמך שאתה לא יכול לטעות, כחבר ב-BizSimple אתה יכול לקבל חוות דעת מקצועית של רואי חשבון מתוך הרשת בתעריף מוזל ובתמורה לקבל את הדירוג הגבוה ביותר של הרשת. כך תרוויח גם מקצועיות ורמה גבוהה יותר עבור הלקוחות שלך בעלות נמוכה, וגם תקבל בונוס שיווקי שיביא לך עוד לקוחות.

ביקורת עמיתים

ללמוד מטעויות, מוקדם ככל שניתן

למידע נוסף צור קשר, אנחנו פה בשבילך

טלפון: 077-2011000   שעות מענה 8:30-16:00

למידע נוסף – צור קשר

טלפון     077-2011000
9:00-17:00